www

Jak docílit toho, abych na Androidu viděl vlastní obrázek coby tapetu celý?

Ať udělám obrázek podle velikosti displeje nebo menší, vždy vidím jen část, jinak výřez ☹ V nastavení jsme to nenašli.
Zlaté staré mobily, obrázek podle velikosti displeje a parádní vlastní tapetka !!
Doplňuji:
Nejde, tak holt nejde. ☹ Navíc mně vadí to, že ani neumí budit při vypmutém mobilu (starý telefon vypínám zcela pravidelně z různých důvodů a budí), jako bychom všichni museli být otroky těchto zařízení!

Nejlepší odpověď
beer

Podle mých zkušeností i hledání na netu tohoto jednoduše docílit nelze – Android to zkrátka neumí.. Můžeš to ještě zkusit obrázkem hodně menších rozměrů, mobil jej roztáhne, ovšem jeho kvalita bude všelijaká a výsledek nejistý ☹

Další odpovědi
MrGandy

Vypínat nové chytré telefony je v podstatě nesmyslné. Nové baterie jsou děláný na principu, že jim dokonce vadí to, pokud je necháte vybít úplně do mrtě (jak jsme dříve byli zvyklí). Dnešní baterie už tak nefungují. Naopak bateriím škodí vypínání telefonu (kdybychom každý večer telefon vypli). Taky nechápu důvod vypínání telefonu na večer.

Jinak, k problému. Taky jsem to dříve hledal a na google play jsem našel aplikaci, která obrázek upravila a šel pak nastavit celý. Chce to ale pohledat… Už si název nepamatuji.

www

Tak na Google play jsme našli jen jejich tapety. Stáhli nespočet aplikací, editorů a nic mám nepomohlo.
P.S: o škodlivosti vypínání mobilu (pro zdroje) slyším poprvé.

Dochy

MrGandy: Od kdy prosímtě vadí baterii vypnutí zařízení?