Avatar uživatele
www

Jak docílit toho, abych na Androidu viděl vlastní obrázek coby tapetu celý?

Ať udělám obrázek podle velikosti displeje nebo menší, vždy vidím jen část, jinak výřez ☹ V nastavení jsme to nenašli.
Zlaté staré mobily, obrázek podle velikosti displeje a parádní vlastní tapetka !!
Doplňuji:
Nejde, tak holt nejde. ☹ Navíc mně vadí to, že ani neumí budit při vypmutém mobilu (starý telefon vypínám zcela pravidelně z různých důvodů a budí), jako bychom všichni museli být otroky těchto zařízení!

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Upravil/a: www

Zajímavá 1Pro koho je otázka zajímavá? beer před 3606 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
beer

Odpoveď byla označena jako užitečná

Podle mých zkušeností i hledání na netu tohoto jednoduše docílit nelze – Android to zkrátka neumí.. Můžeš to ještě zkusit obrázkem hodně menších rozměrů, mobil jej roztáhne, ovšem jeho kvalita bude všelijaká a výsledek nejistý ☹

1 NominaceKdo udělil odpovědi nominaci?www Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
MrGandy

Vypínat nové chytré telefony je v podstatě nesmyslné. Nové baterie jsou děláný na principu, že jim dokonce vadí to, pokud je necháte vybít úplně do mrtě (jak jsme dříve byli zvyklí). Dnešní baterie už tak nefungují. Naopak bateriím škodí vypínání telefonu (kdybychom každý večer telefon vypli). Taky nechápu důvod vypínání telefonu na večer.

Jinak, k problému. Taky jsem to dříve hledal a na google play jsem našel aplikaci, která obrázek upravila a šel pak nastavit celý. Chce to ale pohledat… Už si název nepamatuji.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
www

Tak na Google play jsme našli jen jejich tapety. Stáhli nespočet aplikací, editorů a nic mám nepomohlo.
P.S: o škodlivosti vypínání mobilu (pro zdroje) slyším poprvé.

před 3606 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Dochy

MrGandy: Od kdy prosímtě vadí baterii vypnutí zařízení?

před 3606 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek