kanylka

Jak docílit, aby město vykácelo lípy u našeho domu?

Jak „donutit“ město, aby vykácelo, nebo aspoň prořezalo lípy v ulici, kde bydlím ? Mám je přímo u domu…Stínějí, ohrožují zdraví i majetek a toho listí …Město neuklízí ..Napsat žádost? Nebo stížnost? Mají za ně přece zodpovědnost … Jak postupovat? Díky moc

Nejlepší odpověď
Mravenec

Stížnost určitě ne, napiš žádost, uveď důvody a snaž se je překecat. Oni rozhodnou jestli by se jim to vyplatilo apod.

Další odpovědi
Drap

okud nepomůže žádost a skutečně ohrožují zdraví a majetek / to musíš ovšem prokázat/ tak podej trestní oznámení a policie to musí řešit.

ReHu

Začít můžeš žádostí. Uveď všechny důvody. Podpisu sousedů věc podpoří.