C3stmír

Jak docílím toho, aby mi hudba přes Spotify (nebo jinou hudební streamovací službu) z NB hrálo bezdrátově na repro v TV?

Televize je konkrétně Panasonic 40CS520. Filmy, obrázky a hudbu, kterou mám uložené v NB řeším přes domácí síťové sdílení. Aplikaci, kterou bych si nainstaloval do TV jsem nenašel. Děkuji za případné rady ;)

Odpovědi
orestez

Problematice TV nerozumím, nevlastním. O přenos do TV se stará chromecast. Tabletová aplikace která komplexně vyřeší propojení, je Es Explorer. Posílá i hudbu do autorádia (BT).