štamgast

Jak dočasně vypnout antivir AVG, verzi 9.0?

Je to velmi důležité, potřebuji to kvůli tomu že mi AVG nechce povolit aktualizaci Steamu.
Doplňuji:
Díky moc Hlado, pomohlo to!

Nejlepší odpověď
Hlada

Nepamatuju si už přesně, jak to bylo u devítky, jestli už nešel vypnout pravou myší na ikoně, tak je potřeba v komponentech najít Rezidentní štít a ten vypnout.
Doplňuji:
Rádo se stalo.

Další odpovědi
huxa

:D odinstalace… jestli nejsi totálně zaostalý imbecil a nestahuješ něco s názvem SPYWARE-NESTAHOVAT a kontroluješ si něčím PC, třeba ACS, nepotřebuješ antivir a stejně AVG akorát umí házet okínka stejně jako avast, ale narozdíl od něho neumí nic víc…