milablond

Jak docasne (bez jakekoliv rekonstrukce) odhlucnit (jiz nova plastova) okna?

Odpovědi
honza19hk

k čemu chceš odhlučńovat nový okna, navác když už mají protihlukovou izolaci.A dočasně?? pokud ti vadí nějaký rámus z nějaký stavby pod oknama budeš to muset prostě vydržet.
Není žádná levná technologie (teda krom zalepení okna polystyrenem) která by byla finančně vhodná a bez nějakýho bourání.