Kelt

Jak dobře znáte okolí svého bydliště?

Každý někde bydlí , někde pracuje a někam rád chodí. Pokud byste vzali kružítko, zapíchli tam, kde bydlíte a opsali kruh až tam, kam rádi chodíte, jak znáte i ten zbylý prostor v tom pomyslném kruhu?

Nejlepší odpověď
Drap

Mám celý prostor dokonale prochozený a znám to.

Cca do 20 km, znám, jak se říká každý kámen.

Další odpovědi
Kepler

Jiná možnost.

U mně se nedá mluvit o nějakém okruhu, spíše o místa, kde jsem bydlel nebo často pobýval. Takže okolí Valmezu: Zubří, Rožnov, Vsetín znám dobře. Pak Karviná, Havířov, ale už jsem tam dlouho nebyl. Částečně taky Praha.

Mc Merkurion

Takovou otázku může vymyslet jedině Kelt

… a co zbylá místa v kruhu, kam není možný přístup ??? ses měl spíš zeptat na velikost toho kruhu …

Speed77

Mám celý prostor dokonale prochozený a znám to.

V blízkém několika km okolí všechno. To si dokážu i zpamětí představit do detailu. Ale některé okolí ve větší dálce (hory, lesy) už tolik ne. Navíc na některé strany chodím častěji, na druhé méně.

Mirek Darvas

Mám celý prostor dokonale prochozený a znám to.

qwet1

Nikdy jsem tím směrem ani nešel, kdybys mě tam zavedl, tak zabloudím.

elkon

Mám celý prostor dokonale prochozený a znám to.

Nejen že znám své okolí, ale znám i z větší části celé město, kromě nějakých okrajových míst. A to je jedno z největších v republice.

Emefej

Mám celý prostor dokonale prochozený a znám to.

Rokio

Jiná možnost.

Okolí svého bydliště znám celkem dobře.

Justin1

Mám celý prostor dokonale prochozený a znám to.

Ve své čtvrti bydlím deset let a prošel jsem všechny ulice, ale je možné, že neznám úplně všechny pěšinky.

MoonyCZ

Mám celý prostor dokonale prochozený a znám to.

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.