Jak dobře umíte anglicky?

Na jaké jazykové úrovni podle referenčního rámce (A0 až C2)?Umíte správně přeložit i odborný text do angličtiny i z angličtiny ? Dokážete plynule komunikovat v angličtině, aniž by jste museli kamuflovat, že nerozumíte ?

Nejlepší odpověď
anonym

  • – nula . ☹

Neumim totiz ani poradne cesky. ☹ -iv-

Další odpovědi
bolak

hm, tak asi takhle > http://www.you­tube.com/watch?v=TXg_oZ­C55Ao&feature=pla­yer_detailpage#t=202s

:)

samicek333

Na to, že se angličtinu učím ve škole už skoro 9 let, tak myslím, že jsem na tom dost špatně, myslím, že kdyby na mě někdo mluvil – velice pomalu a zřetelně – tak bych mu asi roumněla a domluvila bych se, to stejné i s textem, ty nemám problémy překládat, ale i tak, kdyby na mě mluvil někdo rychle, nerozuměla bych.