Avatar uživatele
jirka F

Jak dobře ovládáte anglický jazyk?

Co se mě týká, tak já angličtinu umím tak středně dobře, vyhledávám často na Youtube videa v angličtině, ale bohužel mně jde anglicky blbě mluvit, kdybych potkal nějakého Američana nebo Angličana, asi bych těžko mluvil, to už se mně stalo jednou, kdy se mě jeden cizinec ptal, jestli jede tenhle vlak do určité stanice, v tu chvíli jsem nevěděl, co říct, tak jsem neustále opakoval city train, což je asi hloupost,ale o tom někdy jindy, zajímalo by mě jak dobře ovládáte anglický jazyk.

Zajímavá 1Pro koho je otázka zajímavá? dust8 před 1380 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
quentos

Asi docela dobře, když se živím jeho výukou…

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Kelt

Svého času jsem jednal s Japonci, Korejci a Holanďany v angličtině, v Holandsku i Německu jsme měl referovat o technické problematice bez přípravy. Jsem samouk, ale žádné zkoušky jsem nikdy nedělal. V kurzech jsem patřil mezi lepší. Moc se mi do toho poslechu nechce, ale strašně to pomáhá. Podle zbytku rodiny neumím nic, ale mně to stačí.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
jsemjá

3.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Kepler

Nic moc, ale v Německu jsem se domluvil. S rodilým Britem nebo Američanem by to bylo asi horší.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
dust8

Nic moc, ale nějak se domluvím. ;)

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
paul1

Já jsem na tom s angličtinou bídně (spíše jsem na němčinu). A vzhledem k věku se to asi nezmění

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Rokio

Mám maturitu z AJ.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek