jirka F

Jak dobře ovládáte anglický jazyk?

Co se mě týká, tak já angličtinu umím tak středně dobře, vyhledávám často na Youtube videa v angličtině, ale bohužel mně jde anglicky blbě mluvit, kdybych potkal nějakého Američana nebo Angličana, asi bych těžko mluvil, to už se mně stalo jednou, kdy se mě jeden cizinec ptal, jestli jede tenhle vlak do určité stanice, v tu chvíli jsem nevěděl, co říct, tak jsem neustále opakoval city train, což je asi hloupost,ale o tom někdy jindy, zajímalo by mě jak dobře ovládáte anglický jazyk.

Nejlepší odpověď
quentos

Asi docela dobře, když se živím jeho výukou…

Další odpovědi
Kelt

Svého času jsem jednal s Japonci, Korejci a Holanďany v angličtině, v Holandsku i Německu jsme měl referovat o technické problematice bez přípravy. Jsem samouk, ale žádné zkoušky jsem nikdy nedělal. V kurzech jsem patřil mezi lepší. Moc se mi do toho poslechu nechce, ale strašně to pomáhá. Podle zbytku rodiny neumím nic, ale mně to stačí.

jsemjá

3.

Kepler

Nic moc, ale v Německu jsem se domluvil. S rodilým Britem nebo Američanem by to bylo asi horší.

dust8

Nic moc, ale nějak se domluvím. ;)

paul1

Já jsem na tom s angličtinou bídně (spíše jsem na němčinu). A vzhledem k věku se to asi nezmění

Rokio

Mám maturitu z AJ.