malinaa

Jak dobře nakoupit nábytek přes internet?

prosím vás potřebuji v bytě vyměnit nábytek a moc času na lítání po obchodech nemám, tak bych ráda využila nákupu nábytku přes internet a chci se zeptat, jaké máte s tím zkušenosti…

Nejlepší odpověď
lexx

špatné, úspora na nesprávném místě a složitá reklamace

Další odpovědi
briketka10

Všechen nábytek jsem nakoupila přes Aukro.cz
Doplňuji :
Ponechala jsem si pouze kovové letiště s matrací,
jinak vše vyměnila, dřevěný stůl připomíná mi časy
na chalupě, 4 dřevěné skříňky pouze za 1.400, Kč
ty mám již několik let a jsou pevné, dvě barové židle
za ks / 500.-Kč
Dále tři piniové stolky z KIKA a lavice z Jysku ve slevě
za tisíc původně za dva takže výhodná koupě jen proto,
že byla vystavená a trochu odřená 😁

ReHu

Na internetu těžko zjistit kvalitu provedení.
Přes net bych kupovala jen sem tam kousek, ne nábytek komplet.

Jana5678

Sama jsem si nedávno koupila nový nábytek přes internet a musím říct, že jsem byla velmi spokojená s výběrem i kvalitou. Konkrétně se jednalo o tento e-shop: https://www.fi­necase.cz/. Doporučila bych se řídit radami, jako je ověření prodejce, prohlédnutí recenzí a ujištění se, že existuje možnost vrácení nebo reklamace. Rozhodně se vyplatí trochu více času věnovat výběru.

Michálek1245

Dobrý den, já vždycky lidem radím, ať nejprve čtou recenze a zkušenosti zákazníků a až pak různé názory e-shopu na to, jak on je nebo není dobrý. My máme třeba nábytek domů i na zahradu od https://www.li­vli.cz/ a jsme tedy maximálně spokojeni a doporučujeme snad všem, kdo se nás na to ptají. A jelikož jsme poměrně mladí lidé, tak těch našich známých, co dělají teď rekonstrukci, je fakt hodně. 😉

anonym

Příspěvek smazán administrátorem.

Lumpajzz

Máme dobrou zkušenost s italským nábytkem od http://www.vaz­da.cz/ Super jednání a skvělá kvalita.

adelickaa

já jsem kupovala přes internet kuchyni a bylo to v pohodě. musíš nakoupit přes obchod, který máš vyzkoušený nebo někdo z tvých přátel či tak ;) protože jinak bych to taky asi nebrala… tak jsem koupila na doporučení a nebyl žádný problém ;)

malinaa

no a přes který obchod jsi to nakupovala? Taky bych to ráda udělala takhle… jen když nemám ověřeno, tak prostě nevěřím a nekupuji, takže každá rada je v tomhle pro mě dobrá… snad mi rozumíš jak to myslím…

adelickaa

no já jsem nakupovala přes eleganci www.nabytek-elegance.cz a byla jsem se vším spokojená, koukni se a uvidíš jestli ti to bude vyhovovat nebo ne ;) ale mně to vyhovuje!!!

malinaa

cože? Co? Jejda děkuji, koukala jsem se na to zní to úžasně… mají moc hezké nábytky, postele no všechno :D jen teda nevím co pořídim a jestli vůbec z tama pořídim, ale vypadá teda zatím nejslibněji ze všech ;)

adelickaa

mají žejo? Taky se mi tam moc líbí a přijdou mi i kvalitní, když to porovnávám doma s nábytkem co jsem koupila jinde a s tímhle, tak se to v podstatě nedá srovnat, takže takhle se mnou… no a vybrala sis z tama něco nebo ne? ;)

malinaa

no koukala jsem se a našla jsem tuhle pohovku, ta se mi teda líbí, ale ještě nevím jestli do ní půjdu. http://www.nabytek-elegance.cz/pohovka-rozkladaci-evita co si o tom myslíš? Jo nebo ne

adelickaa

no ta je náhodou moc super, mají tam fakt originální i ty sedačky a pohovky :D no a koupila sis ji teda? Nebo ještě rozhoduješ. Mně se líbí, ale nehodila by se mi do obýváků, takže proto bych ji nekoupila, ale kdybych měla jiný obývák tak bych neměla problém ;)

malinaa

no ještě jsem nic nekoupila, protože se furt nemůžu rozhodnout… jsem fakt hrozná, ale pohovek a sedaček je na výběr opravdu dost a o to je to horší :/

adelickaa

no však to je na tobě, ty to tam budeš mít dlouho nehotové :D né promiň joke ;) když máš na to čas, tak nikam nespěchej, snad to dobře dopadne…

ReHu

Koukala jsem jen na tuto jednu, ale vypadá dobře.
Pokud se ti hodí a máš doporučení kvality, udělej si radost 🙂