niborkoo

Jak dobře koupit nábytek po internetu ? poradte mi někdo nějakou oveřenou stránku prosím :)

Moje manželka je dost vybíravá a pověřila mě sháněním nábytku , jenže mé schopnosti v hledání nejsou moc dobré a nerozumím ženskému vkusu. Poradte mi někdo nějakou stránku , kterou vaše sestry, manželky, maminky využili…

Nejlepší odpověď
anonym

Po netu bych nábytek zásadně nekupoval.
To je moje rada.

Další odpovědi
ivzez

Souhlasím s Jugarem:
Nábytek kupujete na více let, žádná fotografie ani případné video
Vám nezprostředkuje kvalitu, nenahradí vyzkoušení funkčnosti, …
Ušetřený čas by se zde nemusel vyplatit …

Dochy

Souhlasím s kolegy… Ale pro bnějakou radu bysme měli něco vědět o Tvých proritách. Mně pro velkou část nábytku vyhovuje třeba Ikea. Na webu lze najít prakticky celý katalog. Ale přesto bych tam nejdřív zajel, obhlédnul dostupné produkty, vytipoval pro mně vhodné řady a doma už jen sestavoval seznam nabytu na míru… Vyjímečně obráceně, vytipovat zboží po internetu, případně i připravit seznamy, ale nakonec to jít stejně skouknout naživo…

strakoun6

Napřed sem se taky bál vybírání nábytku přes internet ale když sem neměl čas na chození po obchodech tak mě s manželkou nic nezbylo… Jediné co ti můžu doporučit je stránka vysnenynabytek.cz jinak nemám zkušenosti. Objednávali jsme si křesla a komody a vššechno došlo v naprostém pořádku. Ale to je zase každého názor, někdy nedá dopustit na běhání po obchodech .. .

Jakub Tlapal

Já bych si netroufl nábytek sám vybrat 😁 . Manželka je taky hodně vybíravá a ani po těch letech si nejsem jistá, co se jí líbí, takže jsem výběr nábytku nechal na ní a jen jsem pak platil faktury 😁 . Ona byla spokojená a já taky, že jsem nemusel jezdit po obchodech 🙂 .

l.kukajda

Já jsem nedávno kupovala nábytek přes internet z MTnábytek a nemůžu si stěžovat. Oběhla jsem všechny kamenné obchody, ale nevyhovovaly mi rozměry a účelnost (nebo spíše neúčelnost?) skříněk. Tak jsem to vyzkoušela přes tohoto prodejce a jsem spokojená.