Avatar uživatele
jirka F

Jak dobře jste dnes snášeli vedro ?

Já jsem si připadal jak když se začínám vařit v hrnci,

co vy jak jste dnes snášeli vedro ?

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 1Pro koho je otázka zajímavá? gagaga před 3207 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
anonym

Chladila jsem se v bazénu a spala jsem po „O“ s ventilátorem. Pak zase bazén a teď už je to fajn 🙂

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
da ny

Doma to celkem šlo…
Jen jsem se 3× opotila (jako vrata od chlíva), osprchla, něco prospala.
Vařeno bylo od včerejška (dělala jsem už jen okurkový salát).
Kolem 16h sprchlo a „ochladilo se“ o 7°C , na 28°C.
Od 21h je prima i venku :D

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Lamalam

Dnes stejně jako včera, viz http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/vam-neni-vedro

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
bolak

Já ve dne spím, takže vedro mě vždycky nějak mine.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
ReHu

V pohodě. Byla jsem na výletě. Venku bylo instalováno několik jemných spršek.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
ptáč

Bylo to super, ušetřil jsem za dovolenou v Hrvatsku. Odpoledne jsem si udělal s bike malou trasu, trochu zapotil a cigaretou zaháněl otravné mouchy v lese, za zbývající peníze do výplaty dal 1 pivo. Doma jsem odpoledne udělal chybu, dům je zateplený, okna plastová, že jsem udělal průvan a veškerý horký vzduch, který se ohřál na jižní straně, se vehnal dovnitř. Proto je lepší vypadnout pryč. Na mobilu používám aplikace které sledují moje sportovní aktivity, je to zábava zabloudit podle map a pak zjistit, že se dá jet pohodlně po rovině. Nezapotit se. Doma větrat přes noc a přes den zavřená okna, tím lze docílit až 6°C rozdílu v létě.
Jinak kdo si chce udělat domácí ořechovku, je nejvyšší čas natrhat mléčné vlašské ořechy a strčit je do kořalky. Trhají se vraj na svatého Jana, ale myslím, že ořech už nepůjde rozkrájet, ale roztlouct paličkou.
Ořechovka je jodová bomba. Součást směsi jsou nakrájené ořechy tak, aby prostoupily úzkým hrdlem do lahve, já nevím, tak 5 ořechů, 1 celá skořice, když je kořalka nebo vodka hnusná, tak přidat cukr.
V počasí hlásili bouřky. Je to vhodná doba smýt prach z balkonů, parapetů s pomocí mycích prostředků a smetáčku, a vystrčení pokojových rostlin, které potřebují sprchu a normální vodu. V parnu na procházky si vzít s sebou chlazené pití (pivo), které před odchodem zabalíme do novin a fixujeme lepicí páskou. Užívejme slunce, slunění, http://www.uspesna-lecba.cz/co-se-vas-tyka/vedci-meni-postoj-ke-sluneni-a-rakovine-/ před škodlivým slunečním zářením z oblasti UV se chráníme předešlým krátkým opálením, aspoň 1 týden před celodenní expozicí sluncem.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek