FlAsh_7

Jak dobře hospodařit s penězi?

Nejlepší odpověď
nyjono

Moc obecná otázka.
Záleží na tvých potřebách a příjmech.

Další odpovědi
Kelt

Platit to, co je třeba a zbytečně neutrácet. Rozmýšlet se, co koupit. Křečkování a kupování do zásoby těsně před koncem záruční doby není nejlepší cesta.

marci1

Nemít v žádném případě větší výdaje, než příjmy! Samozřejmě si alespoň něco spořit. Co nepotřebuji nutně, na to si v žádném případě nebrat půjčky. Já mít půjčky a nevědět, z čeho je splácet, tak v noci nespím. 🙂

Drap

Takl, aby bylo vše uhrazeno, přitom část byla spořena a k tomu se ještě vytvářela rezerva pro nečekané výdaje.

DoTazatel

Vyznat se v tom. Nic víc a nic míň.

(základ je v kontrolování a ovlivňování veškerých příjmů a výdajů).

dudu

Vyčíslit si zaručený měsíční příjem, rozdělit výdaje na nezbytné a zbytné /ty racionálně redukovat/ a svoji finanční situaci občas objektivizovat.