Anton Hor

Jak dobít akumulátor na vrtačku?

Při dobíjení mi bliká zelené a červené svetylko a nenabiji. Je to značka Parkside 20V vždy dobíjel

Odpovědi
Schluker

Navod k nabijecce urcite objasni, jaky problem nastal. Z takto nepresneho popisu bohuzel nejspis nikdo nepozna o co jde, kdyz ani nezname model nabijecky/aku­mulatoru.

elkon

Podle popisu závady je v háji baterka, nebo nabíječka, přikláním se k baterce. Je to spotřební zboží za pár kaček, moc to nevydrží.

paul1

Zkuste oškrábat kontakty na akumulátoru, nebo i v nabíječce. Bývají zoxidované