Denasha

jak do moviemackeru videa přidat scénu (videíčko) ze seriálu atd.?

ahoj. prosím víte někdo z vás: mám moviemacker a dělám videa do youtube.com s fotkama. a ráda bych se zeptala jak se tam dají přidat i videa. jako třeba kousek (scéna) z dílu nějakého seriálu. to si musím stáhnout celý díl a pak to vystřihnout? pokud ano, tak jak? děkuji předem :)

Odpovědi
Sarrow

Zkus něco kvalitnějšího, např. Sony Vegas

huxa

  1. je to moviemaker, né macker
  2. promiň, ale na takto intuitivní věc nepotřebuješ ani návod, počkej si ještě pár let, potom ti to půjde samo (na youtube přibívá denně tisíce terabajtů videí, chceš ještě k tomu ty přispívat naprosto nepotřebnými videi? :) )

Braník

ahoj,zkus windows live mowie maker
zde:http://g.live­.com/1rewlive4-all/cs/wlsetup-all.exe
ty videa co chceš přidat,třeba jen kousek,musíš video stáhnout celé a pak jej vložit do WLM pak v něm sestříhat,jde to celkem lehce-