autacek

Jak dnes vypadají stromy které objímal pan president Zeman? Myslíte si, že jsou již vysáté, nebo ještě dávají energii?

Nejlepší odpověď
Kryšpín

Je zapotřebí se zeptat na Hradě mluvčího, neb toho odborníka co zápasí s prověrkou již čtvrtým rokem a má tu krásnou krasavici

Další odpovědi
dubraro

Myslím si, že se za těch pět let regenerovaly. Pan prezident už vysává něco jiného.