FlAsh_7

Jak dnes funguje online soukromí?

Jak dnes funguje online soukromí? Třeba za jak dlouho odstraní web informace o svých návštěvnících? Jak dlouho se data uchovávají a kolik se jich cca denně vyprodukuje? Jaké jsou prognózy do budoucna?

Odpovědi
Hufnágl

To je otázka pro Gatese a Zuckerberga.

Kryšpín

Dle potřeby některá déle, některá méně některá trvale.
Tak na př. populární oblíbená hra Angary Birds, platforma v kodu, tel. čísla, seznamy všech hovorů, poloha, politické informace, zaciluje též na reklamy, informace o sexuální orientaci a může být veřejně dostupná.
Facebook, shromažďuje data, profil pro inzerci, pořizování foto, vídea, nahrávat zvuk, číst texty, e-maily doplňovat mazat přidávat a pod.
Něco podobného má k dispozici, Cam Scaner, Raudonautika, Boostér, Memory cleanér, IPV Vanisch a další a další.