rtepp

Jak dlouhý může být kabel HDMI od PC k TV.

Doplňuji:
A pro rozlišení 1080p ?

Nejlepší odpověď
Hlada

Pro rozlišení 720p může být délka do nějakých 15m. Záleží na útlumu a kapacitě kabelu.
Doplňuji:
Pro 1080p by měl stačit do 8–10 m kabel 1. kategorie, do 15 m by bylo lepší použít kabel 2. kategorie, který je testovaný na 340 MHz.

Další odpovědi
tom004

Všude mi tvrdí,že 3m je maximum. Na delší na prodej jsem ani nenarazil.Pot­řeboval bych 5m,ale nezkoušel jsem nechat si ho případně vyrobit.

ReHu

Známí kupovali 5 m.