Naty777

jak dlouho zvedám závaží, když vykonám práci 1360 N

Doplňuji:
Doplňuji: do výšky 8 m

Nejlepší odpověď
Drap

A nezapomněla jsi něco napsat ? Na toto ti asi nikdo nedokáže odpovědět

Další odpovědi
mosoj

  1. Na takovéto otázky je lepší neodpovídat, některým uživatelům to vadí a ničí práci druhých.
  2. Neumíte ani poděkovat.

Doplňuji:
Až se odblokuješ tak ti napíši co můžeš !!!!

Lutagame

Tak teda nevím ale práce tedy W má jednotky J – jouly tak to je teda NESMYSL........ ale jestli by těch 1360 N byla F – síla to se počítá v N – newtony a tedy W = F – síla * s – dráha (nebo výška to vyjde na stejno výška se značí h) takže 1360 * 8 = 10880 J – to je teda ta práce a pak už nevím