shadow vj

Jak dloůho zraje třešen?

Chtěl bisem vědět jak dlouho zraje třešen.Prtože mám 1 strom.Kdiš je na slunci.

Nejlepší odpověď
Funna

kdiš máš toho stroma na slunic, tak tak doůho nezraje…asita pár tídnoů, někdy i trohů dýíl…

Další odpovědi
Drap

Třešeň zpravidla dozrává 6–8 týdnů po odkvětu

anonym

Zatím co všechny třešně spolehlivě odkvetou v květnu, tak zrají potom v rozmezí od konce května (májovky) do srpna, kdy dozrávají pozdní druhy, většinou velmi chutné, ale naneštěstí plné červů. Tak mne napadá, že asi nebude hodně druhů ovoce, kde se bude jejich zralost pohybovat podle odrůd v období 3 měsíců.

nonnel

Jak ti na ně začnou chodit kosové a jiní, tak jsou zralé.