Lorelai

Jak dlouho zraje hrách?

Když jsou na něm malé lusky ale jsou ploché a hrášky vevnitř jsou ještě úplně malé. Za jak dlouho lze sklízet?
Díky

Nejlepší odpověď
www

Záleží na počasí, ale vím, že jsme jako děcka čekali v tomto případě přibližně ještě 14 dní na pajtl (sklizeň z cizího pozemku) 😉
Jenže hrách se sklízí v různé době zralosti, ný čekali na velké kuličky.

Další odpovědi
huxa

jak píše www…
já hrách sklízím do polévky jen za pár dní, max. týden po náznacích lusků, mám je radši menší a chutnější :)