ReHu

Jak dlouho zpětně kontrolujete odpovědi u své otázky, abyste mohli opalečkovat odpovědi?

Info na mail jsem zrušila, bylo toho moc, moc.
Doplňuji:
Měla jsem spíš na mysli otázky položené před několika dny.

Nejlepší odpověď
anonym

jak kdy když mám čas tak mrknu i na otázky co jsem dala před týdnem

Další odpovědi
quentos

mám to info na mail, který jste zrušila ;{)> takže prakticky hned po příchodu z práce, po večerech pak do několika minut

Bunnik

Pokud chci vědět něco konkrétního a dozvím se to, tak odpověď uzavřu. (třeba když jsem měla bábovku v troubě a nevěděla, jestli už je pečená :))
Pokud chci slyšet názory nebo nápady (např. když jsem jela do Ostravy, tak na co se tam mám podívat), tak to uzavřu časem (třeba když už se z Ostravy vrátím :)) nebo když mi už dlouho nikdo neodpovídá a připadá mi, že už je načase :) (většinou pár dní)

iceT

Prakticky hned,jakmile mam cas na PC.

pondělí

PROČ,
pletete si to z nějakou hrou