Jak dlouho žije Veš dětská?

Nejlepší odpověď
chudst

Samice dětské vši žije 32 dní.

Ale doporucuji precist i dodatek: Naklade většinou cca 50 vajíček. Začínají klást vajíčka asi 14 hodin po kopulaci a hnidy (= vajíčka) připevní nejčastěji na vlasy v oblasti za ušním boltcem a v týle těsně u pokožky. Z vajíček se za 7 – 11 dní vylíhnou nové, které dospívají za 8 dní.

(Takze ne, neznamena to, ze kdyz 32 dni vydrzite, ze se vsi zbavite.)

Zdroj: http://www.le­cit.eu/pro-vsechny/ves-detska/

Další odpovědi
elektrikář

Po zjštění asanovat hlavu šamponem, vyprat ložní povlečení postel vystříkat biolitem může se zržet v čalounění křesel, oblečení hřebenech a pak časté namátkové kontroly hřebenem všiváčkem. Než jsme přišli na to že si je decerka přinesla z nemocnice dostali jsme je všichni.