Terry3003

Jak dlouho žije morče a kolik tak stojí klec?

dobrý den chtěla bych se zeptat Jak dlouho žije morče a kolik tak stojí všechny věci a doplňky k němu např. klec, piliny.....
děkuju všem za odpovědi.

Nejlepší odpověď
marci1

Morče se dožívá 4–5 let, výjimečně 8 let. Klec stojí tak asi kolem 500 Kč – výše.
http://www.1ted­dy.cz/post/chov-morcat-novy-obsahly-clanek-o-morcatech-12/

Další odpovědi
MirKop

Morče se dožívá 5–10 let až maximálně15 let. My si kupovali klec od VITAKRAF s tím, že tam bylo i vybavení ( napáječka, jesličky) a stála nás 800 kč. Když připočítám i ostatní doplňky tak rovný 1000.

anonym

Fundovanou odpověď vložila marci1, takže nic bych nedodal.Vidím, že zdárně postupuješ k vysněnému cíli, ale proč se znovu ptáš na to, co už víš..rodiče mi pořád nedovolí morče nebo křečka. už jsem jim i udělala „prezentaci o tom co potřebuje takové zvířátko našla jsem si všechny informace“ ale pořád ne …

???

Alice100

Dostali jsme morče a miminko to nebylo, ale vydrželo nám šest 5 let.
Koupili jsme mu skleněné terárko za 550Kč a pyliny stojí asi 100Kč
Papání asi 60–100Kč podle kvality