Rokio

Jak dlouho vydržíte bez přístupu na internet?

Já mám slabou vůli v této oblasti, takže dlouho bych nevydržel. Na internetu jsem denně.

Jak dlouho se ale obejdete vy bez internetu? Pár hodin, den, týden či více?

Nejlepší odpověď
Drap

Vydržel jsem bez internetu cca 35 let, nevidím důvod proč bych to bez něj nevydržel opět tak dlouho.

Další odpovědi
briketka10

https://www.od­povedi.cz/sear­ch?q=bez%20in­ternetu

Jinak jsem na internetu také denně. Sleduji filmy a
stahuju si je. Někdy se dívám online na dokumenty
o přírodě.
Samozřejmě, že i stahuju muziku do archivu. 😁
Tady někdy odpovím a udělím palečky.

Lamalam

Naposledy jsem na netu byla ve středu odpoledne. Dnes je pondělí ráno a přežila jsem bez následků.