FlAsh_7

Jak dlouho vydrží USB port u PC při častém používání?

Odpovědi
Hlada

Prakticky do té doby, dokud někdo nezakopne o to, co je tam strčené. Nic vážného se ale nestane. Konektor se dá snadno vyměnit.

lukas1912

USB porty máji hodně dlouhou životnost,

Schluker

Zhruba do te doby, nez prestane fungovat. Mnohem drive odejdou kondenzatory a dalsi konponenty na zakladni desce. Zivotnost USB portu je tedy “neomezena”

led

Samotný port má teoreticky „nekonečnú“ životnosť. Najviac problémov spôsobuje „mäknutie“ pružných prítlačných dotykoch plôch v USB female , čím sa uvoľňuje kontakt medzi USBf a USBm.