Lgee

Jak dlouho vydrží ovesné vločky?

Pokud nakoupim třeba 50×1 kg jak dlouho mi to doma vydrží? Mam na mysli kdy už budou nepoživatelné.

Nejlepší odpověď
dubraro

Než se ti do nich dají moli…

Další odpovědi
paul1

Těžko říct, záleží i na způsobu skladování. Jinak – na každém balení je miimální trvanlivost

marci1

Na obalu je uvedena doba minimální spotřeby. U ovesných vloček platí, že ještě dva měsíce po tomto datu je můžeme konzumovat. 🙂
https://www.ji­mejinak.cz/je-to-prosle-muzu-to-snist-nebo-to-mam-vyhodit/

Hufnágl

Vločky vydrží maximálně dva měsíce po expiraci.