poliuska7

jak dlouho vydrží kočka bez jídla?

Nejlepší odpověď
UltraFan

Pokud budeš mimo domov dele jak dva dny, tak bych někoho poprosil, aby ti kočku chodil krmit a dával ji vodu 😉

Nevím z jakého jiného důvodu by ses mohla ptát 🙂

Další odpovědi
Hans51

Do té doby, než umře hladem 🙂

Kryšpín

Dvounohá velmi krátkou dobu

Ronnie3697

To je jednoduché. Kočka vydrží bez jídla do konce života. :D

arachis

Ano, někomu určitě říci, aby ji ohlídal. Vodu může převrhnout, něco rozbít a pořezat se, blbého sežrat apod. A pokud patří k těm čistotnějším a bude už mít několikrát použitý záchodek,t ak se bude trápit a nakonec se vyčůrá jinam a zaručeně na nejméně vhodné místo pro člověka.