Avatar uživatele
Mára.kunta

Jak dlouho vydrží kafe ze Starbucksu teplý?

Nechat si ho udělat, neotevírat nic, jen osladit. Za 22 minut cesty tramvají bude ještě to kafe teplý? Nebo jak toho docílit? Je to sice kravina na co se ptám, ale potřebuji to vědět.
Doplňuji:
Děkuji za „přínosnou“ odpověd. Nemá to být pro mě, chtěl jsem ráno udělat někomu radost a termohrnek k vůli tomu kupovat asi nebudu. Takže mě to zajíma i když je to blbost. A nechci řešit proč zrovna tak či onak, otázka stojí jasně :) předem děkuji za odpověd.

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 1Pro koho je otázka zajímavá? anonym před 3404 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Lamalam

Kup si termohrnek a neřeš blbosti.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
arygnoc

iba niekoľko postrehov:

začnem posledným – v Starbucksu nepredávajú kávu, iba ten nápoj tak nazývajú.

a teraz tie zásadné:

káva sa má piť horúca, nesladená, nezničená prísadami ako sú mlieko, smotana, karamel, alkohol, …
ideálne (podľa druhu výroby, nebudem zachádzať do podrobností, sú o tom celé elaboráty) je ju piť niekoľko minút po príprave, inak sa stráca jej aróma a tým pádom i chuť (čuchové a chuťové bunky sú v podstate „spriahnuté“).
„transportovať“ kávu je barbarstvo.

i keď je doba hektická, stojí za to sa zastaviť a venovať príprave a konzumácii kávy nejakú tú chvíľu.

ale – hovorím o KÁVE, nie o patoku napr. zo Starbucksu.

ak chcete urobiť niekomu radosť kávou, kúpte mu kvalitnú kávu na prípravu lahodného moku.

;-Q

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Pepa25

Sice tady odpovím „přínosně“, ale opravdu stojí za to cestovat s kávou 22 minut tramvají? Není nikde blíž? Možná lepší a levnější?

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

http://cs.wiki­pedia.org/wiki/Ter­moska
Doplňuji:
nebudeme troškařit,ale z flašky pijou jenom kojenci-to je fakt

Upravil/a: anonym

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek