Mára.kunta

Jak dlouho vydrží kafe ze Starbucksu teplý?

Nechat si ho udělat, neotevírat nic, jen osladit. Za 22 minut cesty tramvají bude ještě to kafe teplý? Nebo jak toho docílit? Je to sice kravina na co se ptám, ale potřebuji to vědět.
Doplňuji:
Děkuji za „přínosnou“ odpověd. Nemá to být pro mě, chtěl jsem ráno udělat někomu radost a termohrnek k vůli tomu kupovat asi nebudu. Takže mě to zajíma i když je to blbost. A nechci řešit proč zrovna tak či onak, otázka stojí jasně :) předem děkuji za odpověd.

Nejlepší odpověď
Lamalam

Kup si termohrnek a neřeš blbosti.

Další odpovědi
arygnoc

iba niekoľko postrehov:

začnem posledným – v Starbucksu nepredávajú kávu, iba ten nápoj tak nazývajú.

a teraz tie zásadné:

káva sa má piť horúca, nesladená, nezničená prísadami ako sú mlieko, smotana, karamel, alkohol, …
ideálne (podľa druhu výroby, nebudem zachádzať do podrobností, sú o tom celé elaboráty) je ju piť niekoľko minút po príprave, inak sa stráca jej aróma a tým pádom i chuť (čuchové a chuťové bunky sú v podstate „spriahnuté“).
„transportovať“ kávu je barbarstvo.

i keď je doba hektická, stojí za to sa zastaviť a venovať príprave a konzumácii kávy nejakú tú chvíľu.

ale – hovorím o KÁVE, nie o patoku napr. zo Starbucksu.

ak chcete urobiť niekomu radosť kávou, kúpte mu kvalitnú kávu na prípravu lahodného moku.

;-Q

Pepa25

Sice tady odpovím „přínosně“, ale opravdu stojí za to cestovat s kávou 22 minut tramvají? Není nikde blíž? Možná lepší a levnější?

anonym

http://cs.wiki­pedia.org/wiki/Ter­moska
Doplňuji:
nebudeme troškařit,ale z flašky pijou jenom kojenci-to je fakt