dubraro

Už teď je to docela těžké…
Spíš jako opice:
https://www.li­dovky.cz/svet/vi­deo-hladove-opice-v-thajsku-vtrhli-do-mesta-gangy-lidoopu-rabuji-i-valci-mezi-sebou.A200314_115­015_ln_zahrani­ci_tmr

Další odpovědi
aliendrone

JNJ, cítíme s tebou Keplere. A ti, kteří s tebou tvé utrpení z neznalosti neprožívají si jistě dokáží alespoň představit tvé dilema – jako v Mrazíkovi!
Loupit – neloupit,
chlastat…

Dokonce i řešení se STEJNÉ, počkej, až kolem poletí Její Velkomožná Excelence led Překrásná (ale AŽ PO MNĚ ;) :D) na svém košťátku, třeba ti dá nějaký tip.
A STEJNĚ jako v té pohádce > alespoň 2× si to nech probublat hlavou, víš jak dopadli loupežníčci s JEDINÝM Ivanem, když si nechali poradit? ;) :D :D