VFerre

Jak dlouho vydrží cukroví?

Zdravím.!)
Nutně prosím potřebuju vaši pomoc! Mohu-li už teď napéct cukroví typu vanilkové rohlíčky,linec­ké,vosí hnízda a kokosové kuličky? Vydrží do Vánoc? Jak je mám skladňovat? Do lednice?
Děkuju.!)

Nejlepší odpověď
ahold

No to už máš nejvyšší čas. Protože většina cukroví potřebuje tzv. zkřehnout a být odleželé. A stačí je dát do krabiček (u nás do krabic)a dobře schovat před dětmi a ostatními mlsouny. Pak 100% vydrží.

Další odpovědi
bombastic.1

Pečené cukroví se začíná péci na Kateřinu to je 25 listopadu to jsou perníčky a anýzové kolečka ,vanilkové rohlíčky atd. tak zvané neplněné plněné cukroví se peče po Mikuláši a začíná se plnit po Lucii kolem 15. 12. a nepečené se dělají nakonec týden před vánoci.Cukroví se dá zamrazit tak když vám zbude můžete dát na mrazák a o masopustu nebo na velikonoce jako když ho najdete.

HonzikPernik

Dokud se nesní → málo (je-li chutné).

anonym

Určitě vydrží a v lednici je musíš dobře uzavřít, aby ti nevyschlo!

honza19hk

věř mi,že ho dřív sníš než se zkazí.Sladký se moc nekazí.

Dochy

Pro většinu cukroví ani nepotřebujete lednici- Dobře je nechat v chladu, ale stačí nechat v chladnější místnosti. (samozřejmě neplatí pro cukroví plněné krémy)

Krakis

U nás sotva do vánoc-a to ho máma peče hodně.Občas ho schovává i do mrazáku… 🙂

MITKEPEK

A dá se i zmrazit – kromě toho, ve kterém jsou různé krémy, ty mrazem zmizí. Běžně si doma pochutnáváme na Vánočním cukroví i v červenci, doporučuji!!!