22aa

Jak dlouho vydrží baterky tronic z lidlu které byly z minulého týdne?,nejdou mi vybít baterky.

Dobrý den.
Mám zřejmě moc složitý dotaz.
Mám problém vybíjet baterky tronic z lidlu a mám walkman philips.
Používám ho už 3 dny a bojím se že mi baterky se vytečou i když je vyndám na noc z důvodů nekonečné energie.
Nevíte prosím čím to je. Nerozumím tomu. jsem baterkový laik.
Děkuji.

Odpovědi
Hlada

Pod značkou Tronic prodává Lidl akumulátory. Ty na rozdíl od zinkouhlíkových článků nevytečou nikdy. Muselo by jít o vadu.

nyjono

  1. máš na mysli baterie, předpokládám
  2. za pár dní baterie „nevytečou“. to trvá hodně dlouho, řádově měsíce
  3. jak to myslíš, že ti nejdou vybít? Jsou to ty znovunabíjecí akumulátorky?
  4. jakým způsobem je vybíjíš?

elkon

Zmatený dotaz.
Na bateriích je většinou datum expirace. Záleží hlavně na typu (výrobci), v některých případech do té doby nevydrží. Ale Lidl není právě prodejna, kde bych si kupoval baterie.

22aa

A chci napsat sdeleni ze jsou to nabijeci baterky.

22aa

No tak to mám štěstí. Pokud je to akumulátor díky tomu jíme blesky které hážou bouřkou do walkamanu.

22aa

A za 2. Nabijim je v nabijecce od vyrobce lidl baterky tronic. Origo nabijeckou.

22aa

No na jedno vybiti by melo trvat 16 hodin ale vubec se mi nevybili. Mel uz bych je mit davno v nabijecce.

22aa

No tak problém po druhé vyřešen. Není to špičkou u baterky ale to je tím že jednou se ty 3 dny vybije a pak už to jde vybít normálně a lehce. Stačí jen naformátovat baterku. Problém vyřešen.

22aa

A navíc tronic je akumulátor nebo li levná odolná baterka. Díky tomu máme celý život házení košíčkem neboli kazetama.

22aa

Dobrý den! Mám dobré zprávy. Budu mít první vybití za sebou. To nebylo vadné! Jenom ta minišipčka akumulátoru žere málo zatím co normální špička u tužkového akumulátoru žere víc. To ani já nevím že je ta bouřka úsporná. To je nový vynález! 2022. No super a prej že je vadná. Já blbec.

22aa

Problém vyřešen. Bylo to tím že rybička neboli baterka byla s úspornou špičkou na tužkovce.