Nwm123

jak dlouho vydrží barva na vlasech?

Nejlepší odpověď
badisko

Jak ktera …:D mas to napsano na krabicce staci se podivat …:D te nenapadlo se podivat kdyz barvu na vlasy kupujes ?…co je na ni vubec napsano ?..Nekdy to vyzkousej …:D

Další odpovědi
zzzzz

dokud neodroste, takže se musí cca za měsíc až dva znova barvit, záleží na tom jak rychle vlasy rostou.

Cizecek.M

Záleží na tom, jak kvalitní barvu koupíš :) Jaké barvy používáš? Nebo teda spíš, kde je kupuješ? V drogerce, nebo chodíš ke kadeřníkovi?