štamgast

Jak dlouho vlastní Spartu Daniel Křetínský?

Odpovědi
hanulka11

Nepříliš povedená Sparta

Zlatý hoch Křetínský má za sebou na první pohled jenom samé úspěchy, při detailnějším pohledu však najdeme i výrazné propadáky. Asi nejviditelnějším je fotbalový klub AC Sparta Praha.

J&T ho koupila za 554 milionů v polovině roku 2004 od pasovského tiskárenského a mediálního podnikatele Axela Diekmanna. Vedení J&T nebylo obchodu nakloněno a Křetínský se musel zaručit, že se bude o Spartu osobně starat a neoslabí se tím jeho akviziční tažení.....čti v odkazu

Zdroj: http://zpravy­.idnes.cz/kdo-je-daniel-kretinsky-sef-sparty-a-spoluvlastnik-holdingu-ktery-zakladaji-ppf-a-j-t-gn8-/kavarna.aspx?c=A090203­_131721_kavar­na_bos