anetadela1

Jak dlouho vlastně trvá barvení vlasů?

Ahoj holky, prosím vás, když si barvíte vlasy, tak dobu barvení počítáte od prvního nanesení nebo od posledního nanesení barvy? Já si hlavu barvím zhruba 15–20 min. A tato doba se započítává nebo ne?

Nejlepší odpověď
BEAES

Je dobré začít nanášet u hlavy na odrosty,tam může být barva delší dobu, jak na zbytku vlasů…jinak by nebyla barva všude stejná, na konečcích je vždy světlejší, než u kořínků, je to vidět hlavně u blond vlasů, takže je dobré brát v potaz čas od prvního nanášení, u přelivů a tmavších barev bych čas počítala od začátku nanášení, ale nezapomeňte, že čím déle je barva na vlasech, tím více si je ničíte,takže doporučuji čas dodržovat dle návodu.

Další odpovědi
panenka

započítává se to od okamžiku co si barvu nanesete na hlavu.

Gabilka

Já počítám čas od posledního nanesení. Tedy až mám barvu na celé hlavě.

holčička

Podle druhu byrvy,tapu vlasu, a kolik tam toho nandate.

domííík

jak komu kazde vlasy to vezmou jinak ale asi tak 30 minut a take zalezi na kadernici