jojka plus

jak dlouho vám vydržela první láska?

podle mě nikdy ta první nevydrží

Nejlepší odpověď
Houslovyklic

I když to není moc pravděpodobné, může vydržet, např moji rodiče (oba) to tak mají – první láska, vzali se, jsou spolu už přes 20 let…

Další odpovědi
anonym

Má první opravdová láska se mi stala manželkou a to už je nějakých 38 let.

Hamon

Má první láska mi vydržela dodnes a myslím, že vydrží do smrti. Je jí „sladké“ – buchty, dorty, cukrovinky…

sevos

Do půlky vojny.

kapka

Vzpomenu si minimálně na šest párů, které jsou spolu od nácti celá desetiletí dodnes. Více párů se asi samozřejmě rozejde, ale není to tak vždy, jak je vidět.

Big Bad Wolf

První láska mi vydržela do dneška a věřím, že je i poslední.

petra15

No vy jste tady ale vsichni super, to koukam, me vydrzela jen dva tydny, nez jsem zjistila , ze je to blb

SimakPida

Asi čtyři měsíce.

petruse369

První lásku si myslím neseme v srdci napořád. Ikdyž s tím klukem dávno nejsem, stále mě zajímá, jak se má. (Nesleduju ho za oknem!) Jde o to, že ikdyž mám jiné partnery, které jsem schopna a ochotna milovat, stejně je ve mě pořád kousek lásky k němu. Ikdyž nám to nevydrželo. On to tak taky má, někdy jdem na kafe a popovídáme si o životě, ale oba víme, že mezi námi to dlouhodobě nefungovalo. Jsme přátelé. Ale věřím, že to může u některých párů setrvat :)

krabiceodbot

4 roky a pak další 4 jsem se snažila odmilovat a odstranit toho člověka ze svého srdce.....Byla to krása i bolest zároveň. Není na škodu poznat v životě víc než jeden vztah.

Sůwa

Cit by vydržel, ale zvítězil rozum 🙂

petra15

ano, moje slova !