Avatar uživatele
jojka plus

jak dlouho vám vydržela první láska?

podle mě nikdy ta první nevydrží

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 2Pro koho je otázka zajímavá? kapka, Big Bad Wolf před 3756 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Houslovyklic

I když to není moc pravděpodobné, může vydržet, např moji rodiče (oba) to tak mají – první láska, vzali se, jsou spolu už přes 20 let…

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
anonym

Má první opravdová láska se mi stala manželkou a to už je nějakých 38 let.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Hamon

Má první láska mi vydržela dodnes a myslím, že vydrží do smrti. Je jí „sladké“ – buchty, dorty, cukrovinky…

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
sevos

Do půlky vojny.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
kapka

Vzpomenu si minimálně na šest párů, které jsou spolu od nácti celá desetiletí dodnes. Více párů se asi samozřejmě rozejde, ale není to tak vždy, jak je vidět.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Big Bad Wolf

První láska mi vydržela do dneška a věřím, že je i poslední.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
petra15

No vy jste tady ale vsichni super, to koukam, me vydrzela jen dva tydny, nez jsem zjistila , ze je to blb

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
SimakPida

Asi čtyři měsíce.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
petruse369

První lásku si myslím neseme v srdci napořád. Ikdyž s tím klukem dávno nejsem, stále mě zajímá, jak se má. (Nesleduju ho za oknem!) Jde o to, že ikdyž mám jiné partnery, které jsem schopna a ochotna milovat, stejně je ve mě pořád kousek lásky k němu. Ikdyž nám to nevydrželo. On to tak taky má, někdy jdem na kafe a popovídáme si o životě, ale oba víme, že mezi námi to dlouhodobě nefungovalo. Jsme přátelé. Ale věřím, že to může u některých párů setrvat :)

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
krabiceodbot

4 roky a pak další 4 jsem se snažila odmilovat a odstranit toho člověka ze svého srdce.....Byla to krása i bolest zároveň. Není na škodu poznat v životě víc než jeden vztah.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
Sůwa

Cit by vydržel, ale zvítězil rozum 🙂

před 3756 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
petra15

ano, moje slova !

před 3756 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek