Jak dlouho účinkuje Ibalgin ?

Nejlepší odpověď
Džuls

Tuším, že ďalšia tabletka sa môže zobrať po 4 hod. Ja to ale zvyčajne nedodržujem-keď ma totiž neznesiteľne bolí hlava, tak nebudem zase čakať. U každého je to individuálne. Niekomu zaberie hneď, inému vôbec.

Další odpovědi
E.n

Myslim ze u nekterých to je o něco málo víc a u nekterych min, zalezi na organizmu, a jak casto ho uzivate. Typuju takove dvě/tři hodiny u mě ale vubec.. Jinak by to MĚLO psát na letačku v krabičce.