hapiky

Jak dlouho trvalo nejkratší manželství?

Odpovědi
Edison

UTFG: 15 minut.
https://www.go­ogle.cz/search?num=100&l­r=lang_cs&new­window=1&biw=14­34&bih=761&si­te=webhp&tbs=lr%3A­lang_1cs&q=nej­krat%C5%A1%C3%AD%20man%C­5%BEelstv%C3%AD&=&­=&oq=&gs_l=

Zdroj: http://extras­tory.cz/nejkrat­si-manzelstvi-na-svete-muz-se-rozvedl-do-15-minut-po-obradu.html

annas

Znám ze svého okolí. Žena se vdávala, ale na své svatebníé hostině se „zakoukala“ do svědka, manželova kamaráda. Svatební noc už prožila s ním.

Tím manželství skončilo , sice zatím neoficiálně, ale nevím, jak dlouho trvalo rozvodové řízení. Ti dva se vzali, ale druhý manžel jí byl nevěrný, tudíž se s ním rozvedla, ale až po 20 letech.

Připomíná mně to tento příběh.
http://tn.nova­.cz/clanek/zpra­vy/zahranici/nej­kratsi-manzelstvi-zenich-pozadal-o-rozvod-uz-o-svatebni-noci.html

Podobných případů je mnohem víc.

hapiky

Jistý Ind po obřadu skočil do bazénu aby se zchladil. Za 3minuty byl mrtvý…

Edison

To ale nebylo ukončení manželství právní cestou… Čili bych toto nepovažoval za odpověď. To je jakoby se někdo zastřelil okamžitě vlastně ještě při obřadu. I když… sebevražda je vlastně jistý druh rozvodu. Ale to, co píšeš je spíše neštěstí.

annas

Nechápu, proč se ptáte, když znáte odpověď.

Domníváte se, že je to fér? Není to totiž poprvé.

hapiky

Neměl jsem žádný odkaz na odpověď, tak ani nevím, jestli to je pravda.
Připouštím, že to až tak úplně není fér, ale co není proti pravidlům…Kolik myslíte že je těch, co chtějí slyšet pouze jednu správnou odpověď(pokud existuje). Mnozí chtějí slyšet různé názory, aby mohli hodnotit. Možná to tady opravdu nemá být diskusní kroužek, ale stejně je, protože to jinak nejde.
Asi před rokem tady dal také někdo otázku i když znal odpověď. Nikdo mu to nevyčítal protože každý chtěl znát odpověď, já jsem čekal asi tři dny než prozradil co to je.
„Víte, které zvíře kvoká a má štěňata?“
Proto pokládám i otázky, na které znám, nebo si myslím že znám odpověď. sorry

annas

Netvrdím, že je to proti pravidlům. Několikrát jsem se o už zmiňovala, že to nepovažuji za správné.

Vím, že nejste sám, ale pak to vypadá jako zkoušení. Neuhodl jsi, nevíš…

Nejste sám, takových je víc, kteří neuznají jinou odpověď než tu, kterou znají.

Domnívám se, že byste měl napsat – děkuji za snahu, ale já to vidím jinak.

Tentokrát jsem nevyhledávala, protože vím z vlastní zkušenosti, ale někdy je to hledání zbytečné,

Nemyslím ve zlém. Sama očekávám u svých otázek, že se dovím něco jiného, než třeba přísloví či citáty chápu já. Pokud někdo neuráží, každému poděkuji za odpověď.

Nemusíte se omlouvat, je to vaše věc.

hapiky

ok