Dumbo

Jak dlouho trval nejdelší potlesk v divadle?

Nejlepší odpověď
led

Ano mnohí sa naháňajú za prvenstvom aj v tomto absurdnom tlieskacom výkone
Potlesk pri ďakovačke má mať triezvu dĺžku.
Ďakujme, ale neničme dojem z predstavenia, neničme ani tých, ktorí ho stvorili… Žiarivý úsmev, ladnosť poklon zakrývajú pot a slzy únavy.
Hnať sa za potleskom viac než 20 minút zabraňuje ďakujúcim umelcom a ostatným na i okolo javiska v možnosti oddychnúť si po namáhavom až vyčerpávajúcom výkone.
Ak vám pritom niektorý ďakujúci umelec v priebehu ďakovačky utečie z javiska, verte mu, musel ísť…
Doplňuji:
Nie dĺžka, ale úprimnosť potlesku je dôležitá.

Další odpovědi
Hamon

Zkus dát nejdelší potlesk do googlu. Je to zajímavý nástroj a ví skoro vše. Svou odpověď se dozvíš na druhém odkazu, ani ho nemusíš rozklikávat.
Doplňuji:
„Svět hudebních rekordů je plný zajímavě absurdních příběhů. Jeden z nich můžeme tušit pod kolonkou „nejdelší potlesk“. Plácido Domingo se ve Vídeňské státní opeře dočkal osmdesátiminutového potlesku a sto a jedné opony. Jenže má velkého konkurenta v Lucianu Pavarottim. Tomu diváci v Německé opeře v Berlíně tleskali o třináct minut kratší dobu, leč opon viděli o čtyřiašedesát ví­ce.“

Drap

Pokud zadáš do vyhledavače, najdeš možná nejdelší potlesk v konkrétních divadlech. Celkový údaj se mi nepodařilo najít

anonym

Jak známo, Docent Plácal dělí potlesk na vlažný, nadšený, ve stoje a neutuchající. Je to samozřejmě nesmysl. Každý potlesk musí jednou utuchnout.