vopice

Jak dlouho trvá zprostředkování adopce?

Když si rodiče chtějí osvojit dítě, jak dlouho bude zhruba trvat, než si nějaké přivezou domů?

Nejlepší odpověď
martina1

Známí mají adoptované dvě děti.Na hošíčka čekali bez mála pět let,ale holčičku jim dali do roka.Vím,že z toho byli hodně špatní a nechápali,proč to tak dlouho trvá,když dětí opuštěných je hodně.

Další odpovědi
NickD

Doba je od 2–5 let,ale i to není jistotou,že dostanou dítě do adopce.
Musí doložit spousty dokumentů.Majetkové poměry,práci,ale i psychotesty a pohovory.
Pokud se vše byde vyvíjet dobře,tak budou dítě navštěvovat ještě před osvojením.
V případě druhého dítěte je to již rychlejší.
Přeji jim hodně úspěchu a trpělivosti.

člověk

nejlepší je dítě si koupit,zkoušeli to novináří z MF a nestačili se divit,dobře zajeté dítě už za 20000.......