Millisek

Jak dlouho trvá zpomalení padání vlasů?

Nejlepší odpověď
Drap

Tak dlouho, než vypadne poslední vlas. Potom už nepadají.

Další odpovědi
elkon

Je to genetická záležitost. Většinou to nelze ovlivnit.

paul1

Co zastaví spolehlivě padání vlasů? Podlaha 😁

Justin1

Vlasy nepadají volným pádem, vzduch jejich pád brzdí. Volným pádem by padaly jenom ve vakuu.

Vercule

Záleží co proto děláš. Buď jsou produkty na vlasy nebo pak doplňky, které se užívají vnitřně a které bych doporučila, protože ten účinek je tam rychlejší. Samozřejmě taky záleží na složení.

annas

Něco z alternativnoí medicíny a vlastních zkušeností. Pokud posílíte ledviny, zlepší se vám kvalita vlasů.

Podle tradiční čínské medicíny je v ledvinách skrytá naše životní síla. Z lékařského pohledu filtrují ledviny krev a vytvářejí moč, a tak zbavují tělo odpadních látek. Dále hrají klíčovou úlohu v regulaci krevního tlaku a hospodaří s vodou a se solí a padajících vlasech. atd.

Více v odkazu.
https://www.ti­andefm.cz/blog-recepty/posileni-energie-ledvin/

JarkaHor

To je podle mě hodně individuální záleží co pro to děláš. Co mně pomohlo, tak jsou tady ty vitamíny a tam to zpomalení bylo hodně rychlé https://exper­tnavlasy.eu/pro­ducts/mothers-formula-virtue-herbs

Disraeli

Jak dlouho nelze říct, zde hraje roli hromada věcí. V jisté míře je skutečně vypadávání vlasů genetické, ale DÁ se tomu zabránit, respektive předcházet tomu nebo to zpomalit.
Rad (účinných) je na netu dost.