Brambacher

Jak dlouho TRVÁ založení účtu v bance?

Jak dlouho TRVÁ založení účtu v bance? Když tam přijdu za jak dlouho ho budu mít?
Doplňuji:
DÍKY VŠEM

Nejlepší odpověď
mosoj

Zadáte osobní údaje. Dostanete informace o podmínkách a je to. Než dojdete domů účet najdete na inetu.

Další odpovědi
Luss

na pockani 😉 kdyz u sebe budete mit samozrejme doklad (OP) a prijdete nekam na pobocku, zalozi vam ucet na pockani. musite ale (myslim) prijit s nejakym minimalnim vkladem. to zalezi na bance a typu uctu. nejlepsi je, kdyz jste rozhodnuty pro konkretni banku, prostudovat si to na netu nebo si zavolat na infolinku te dane banky. kazda banka ma takovou linku a vetsinou zdrama

panenka

Já měla nový účet v bance založený do 10 minut.

Anmara

přesně tak, jak je tu již psáno. Pokud máte s sebou všechny potřebné doklady (což se lze dočíst na webových stránkách bank nebo dozvědět na jejich infolinkách nebo přímo na přepážce), tak je to obvykle na počkání (jen jim nesmí zkolabovat systém, jako se to stalo, když jsme byli zakládat účet pro podnikání). Některé banky ani netrvají na okamžitém zaplacení základního vkladu, ale dají určitou lhůtu na jeho složení.

Honza Patek

Záleží v jáký a jak jsou poradci ochotní,ale je asi něco kolem 30min.(v kb cca.:45min)