Jak dlouho trvá vystavení ŽL?

Nejlepší odpověď
kropitko

Živnostenský úřad je povinen vystavit živnostenský list do 15 dnů od doručení ohlášení, pokud podnikatel splňuje podmínky stanovené živnostenským zákonem.

Zdroj: http://www.czech­.cz/cz/66347-podminky-podani-ohlaseni-zivnosti-a-zadosti-o-koncesi

Další odpovědi
myšpulín

Živnostenský list Vám vydají do 15 dnů od ohlášení živnosti a doložení všech potřebných dokladů a zaplacení správního poplatku.

panenka

Já jsem na vystavení žl před 12 lety čekala 30 dní dnes jak vidím tak už se na něj čeká 15 dní.