Retko

Jak dlouho trva udelat si na neco navik?

Doplňuji:
Ma to byt navyk… *
A zajima me vedectejsi pohled..

Nejlepší odpověď
Elk

Nemá to být návyk? Jestli ano, tak stačí někdy chvilka a vyjmenovaná slova člověk sype jako z rukávu…

Další odpovědi
Kukucz

Chemickou látku nebo návyk ve smyslu návyk si čistit zuby, chodit se psem nebo sledovat TV seriály? :D
Obojí je silně individuální a pravděpodobně na to neexistuje jednoznačná odpověď. Dokonce i u vzniku fyzické závislosti na drogách je to různé.

vlastina

Na to co vám dělá potěšení,blaho,ra­dost si navyknete rychle.