Lgee

Jak dlouho trvá průměrne vydělat první miliardu?

Není pravda že se legálně získat nedá.. jde to i poctivou práci třeba takový pewdiepie na YouTube už určitě miliardář je protože má 200 mil ročně.
A určitě nijak v tomto neprovádí.

Odpovědi
anonym

Do té doby, než se přeruší spánek. :) Není lepší držet se při zemi a myslet na milióny? Odpovím drapovsky: Na tuto otázku nelze jednoznačně odpovědět.

Dle mého skromného názoru to trvá, tak dlouho podle toho kolik času a usilí do toho kdo vloží a jestli to pak budou poctivé, či nepoctivé peníze.

yuko

To se budete muset zeptat tech miliardaru 🙂

Zdroj: http://www.for­bes.cz/miliar­dari/

klumprt

Průměrně asi tak 3086 let.

anonym

Poctivou prací prací se k ní nikdy nepropracuješ.
Musíš mít silný žaludek na okrádání lidí a nemít svědomí a pak se k ní propracuješ za pár let.

marci1

Podaří se to málo komu. Třeba tebou vzpomínaný „PewDiePie“ má svůj kanál na YouTube už od r. 2010 a také má pochvalu za to, že přispívá peníze charitativním organizacím, např. : World Wildlife Foundation, St. Jude Children's Research Hospital a Charity Water. 🙂
Net

Tomáš Jedno

Odpovím ti otázkou. K čemu ti ta miliarda bude? Jak ji uchráníš od zloděju? Ovládá tě chamtivost – zloduch. Popros Ježíše o svobodu.