Coliffe

Jak dlouho trvá přihlášení na účet google?

Dobrý den,
včera jsem k narozeninám dostala samsung galaxy trend. Chci jít do obchodu play a tak se přihlašuji na účet google. Píší tam, že to bude trvat několik minut, ale mě už to trvá přes celou noc. Je to normální? Pokud ne, co mám dělat?
Děkuji
Doplňuji:
Na založení nového účtu to trvá stejně dlouho… Ale tak ještě to zkusím.

Odpovědi
badisko

Zalozit novej ucet :D nebo kontaktovat tech podporu ..to prvni bude rychlejsi …:D copak my muzeme vedet kde jsi udelal chybu pri zalozeni uctu :D
Doplňuji:
Takze zde a znova >D https://accou­nts.google.com/Sig­nUp?hl=cs a jinak vice info bude ve tvem kontaknim emailu … aktivacni odkaz atd …

anonym

Stornuj to a přihlas se znova a pokud ti to nepůjde, založ si jiný účet.