jak dlouho trvá převod z ČSOB do Ge money bank.

děkuji

Nejlepší odpověď
Alesh

Nechci kecat, ale dříve jim to trvalo dlouho, zkrátka banky to zdržovaly jak jen mohly. Limit byl několik dní. Nově by to měly odeslat o půlnoci ještě ten den, čili peníze by tam měly být druhý den, pokud je ovšem pracovní. Ale jak říkám, nechci kecat, úplně jistej si nejsem, ale někdo to jistě doplní nebo vyvrátí? A co na to doktor? 🙂

Další odpovědi
mosoj

Úplně běžně nejdéle další den ode dne splatnosti. Běžně používám oběma směry.