zdenek debil

Jak dlouho trvá převod peněz ze Slovenska do pobočky České spořitelny v ČR přes internetové bankovnictví?

Nejlepší odpověď
Alesh

Záleží, jakým způsobem to z toho Slovenska bylo odesláno.

Další odpovědi
Mc Merkurion

https://www.od­povedi.cz/otaz­ky/dobry-den-chci-se-zeptat-jak-dlouho-trva-prevod-penez-ze-slovenska-na-ceskou-sporit-odeslano-v-nedelize-slovenska-dekuji

… opakování otázky je proti pravidlům …

Lgee

Okamžitě, je vidět že internetovou komunikaci moc neznas

Mc Merkurion

@Lgee: … asi nevíš vo čem je řeč, jinak bys nenapsal takovou blbost …

Lgee

?

Mc Merkurion

… okamžitě ???

Lgee

Ano, proč by ne?

Mc Merkurion

… no, protože nemusí …