opa

Jak dlouho trvá přeformátování počítače.

Jak dlouho trvá přeformátování počítače.A zůstanou všechna data?Děkuji.

Nejlepší odpověď
Miroslavst

To záleží na velikosti disku. Samozřejmě, že data nezůstanou. Pokud chceš formátovat, tak nejprve zálohovat data.

Další odpovědi
anonym

déle než řekněme hodinu by plné formátování i velkého disku trvat učtitě nemělo … často to bývá mnohem méně času, pár minut…

o všechna data na disku tím samozřejmě příjdete. Ta důležitá si předtím raději zálohujte na optická média , usb klíčenky, paměťové karty, jiný disk …