panenka

Jak dlouho trvá poslání peněz z Německa na účet v ČR?

Dobrý večer chtěla bych se zeptat jak dlouho trvá převod peněz z NĚMECKA na účet v ČR DĚKUJI

Nejlepší odpověď
kazisvět

pokud myslíte převod z účtu v Německu, zpravidla je převod uskutečněn do druhého pracovního dne. Více než 3 pracovní dny by převod peněz do ČR určitě trvat neměl.

panenka

Děkuji vám ANNAS za odpověd dnes jsem byla u známé a řekla mi že do 3 pracovních dní by měly být peníze z Německa připsány na účet.

annas

Nevím, zda jdou peníze z Německa rychleji než ze Slovenska. My dostaneme peníze ze slovenské banky do české nejdříve za 5 dnů.