Saurus

Jak dlouho trvá pokládka parket?

Budeme si sami pokládat parkety do tří místností, celkem 45 m2. Budeme je lepit na beton. Potřebujeme si udělat časový rozvrh. Prosím zkušenější, aby mi popsali kolik času si máme dát na: pokládku (bez přípravy podkladu), broušení, tmelení, lakování, olištování. S přihlédnutím na to, že jsme začátečníci 🙂 Děkuji moc za odpovědi.

Odpovědi
led

Počítajte 3 dni v prázdnych miestnostiach. Je to možné aj rýchlejšie, ale hlavne u začiatočníkov platí ´práce kvapná, málo platná´.

led

Vašu otázku som konzultovala s profesionálom parketárom, ktorý práve teraz u mňa končí posledné metre (50m)